Categorie archief: Jeugdcompetitie

Jeugdcompetitie

 

                                                                Ronde 7
White Black Results
Luuk T Remco 1-0
Luuk H Hermen 1/2
Joni Sil 0-1
Erik Raj 0-1
Abdellah Vasilli 1/2
Mohammed Daniel 0-1
Thomas Noor 1-0
Nolan bye
                                                                Ronde 8
White Black Results
Vasilli Luuk T 0-1
Hermen Thomas 1-0
Abdellah Luuk H 0-1
Remco Joni 0-1
Daniel Nolan 0-1
Erik bye
Raj Absent
Sil Absent
Mohammed Absent
Noor Absent
                                                                Stand na ronde 8
Rank Name Score
1 Luuk T 7,5
2 Hermen 5,5
3 Luuk H 5
4 Sil 4
5 Joni 4
6 Erik 3,5
7 Raj 3,5
8 Nolan 3,5
9 Vasilli 3
10 Thomas 3
11 Abdellah 3
12 Remco 2,5
13 Daniel 2
14 Mohammed 2
15 Noor 1

 

Jeugdcompetitie

                                                                Ronde 6
White Black Score
Sil Luuk T 4,5
Hermen Erik 2,5
Luuk H Joni 3
Remco Thomas 1,5
Noor Mohammed 2
Raj Nolan 1,5
Vasilli Daniel 1
Abdallah bye
                                                        Stand na ronde 6
Rank Name Score
1 Luuk T 5,5
2 Hermen 4
3 Luuk H 3,5
4 Sil 3
5 Joni 3
6 Erik 2,5
7 Raj 2,5
8 Vasilli 2,5
9 Abdallah 2,5
10 Remco 2,5
11 Mohammed 2
12 Thomas 2
13 Nolan 1,5
14 Noor 1
15 Daniel 1

Jeugdcompetitie

 

                                                                Ronde 5
White Black Results
Luuk T Raj 1-0
Hermen Luuk H did not play
Joni Vasilli 1-0
Erik Abdallah 1-0
Nolan Thomas 1/2
Daniel Remco 0-1
Hermen 0 forf.
Luuk H 0 forf.
Sil Absent
Mohammed Absent
                                                          Stand na ronde 5
Rank Name Score
1 Luuk T 4,5
2 Hermen 3
3 Sil 3
4 Joni 3
5 Erik 2,5
6 Luuk H 2,5
7 Mohammed 2
8 Remco 2
9 Vasilli 1,5
10 Raj 1,5
11 Nolan 1,5
12 Thomas 1,5
13 Abdallah 1,5
14 Daniel 1

 

Jeugdcompetitie

Ronde 4
White Black Results
Luuk T Hermen 1-0
Sil Erik 1-0
Vasilli Luuk H 0-1
Thomas Joni 0-1
Remco Mohammed 0-1
Abdallah Nolan 1/2
Daniel bye
Raj Absent
                                                        Stand na ronde 4
Rank Name Score
1 Luuk T 3,5
2 Hermen 3
3 Sil 3
4 Luuk H 2,5
5 Mohammed 2
6 Joni 2
7 Erik 1,5
8 Vasilli 1,5
9 Abdallah 1,5
10 Raj 1,5
11 Nolan 1
12 Daniel 1
13 Remco 1
14 Thomas 1

Jeugdcompetitie

                                                                   Ronde 3
White Black Results
Hermen Sil 1-0
Joni Luuk T 0-1
Erik Vasilli 1/2
Abdallah Mohammed did not play
Raj Daniel 1-0
Nolan Remco 1/2
Thomas bye
Abdallah 0 forf.
Mohammed 0 forf.
Luuk H Absent
                                                           Stand na ronde 3
Rank Name Score
1 Hermen 3
2 Luuk T 2,5
3 Sil 2
4 Erik 1,5
5 Vasilli 1,5
6 Luuk H 1,5
7 Raj 1,5
8 Joni 1
9 Mohammed 1
10 Abdallah 1
11 Thomas 1
12 Remco 1
13 Nolan 0,5
14 Daniel 0

Open Veens Jeugd

Ronde 7
White Black Results
Tony Luuk H. 1-0
Hermen Erik 1-0
Luuk T. Vazili 1-0
Joni Raj 1-0
Joas Wietse 1-0
Abdellah Mohammed 1-0
Nolan Absent
Mark Absent
Ronde 8
White Black Results
Tony Joni 1-0
Luuk H. Hermen 1/2
Luuk T. Joas 1/2
Raj Vazili 0-1
Erik Mark 1-0
Wietse Abdellah 1/2
Mohammed bye
Nolan Absent
Stand na ronde 8
Rank Name Score
1 Tony 7,5
2 Hermen 6,5
3 Luuk T. 6
4 Luuk H. 3,5
5 Joas 3,5
6 Raj 3
7 Erik 3
8 Joni 3
9 Vazili 3
10 Wietse 2,5
11 Mark 2
12 Mohammed 2
13 Abdellah 1,5
14 Nolan 0

 

 

 

Jeugdcompetitie ronde 20 en eindstand

White Black Results
Hermen van den Berg Luuk Hendriksen 1-0
Joas Doorn Luuk Tigelaar 0-1
Mark Visser Noor Ahanas 1-0
Tony Chen Absent
Arco van Wakeren Absent
Stephan Bolier Absent
Vasili Veenhof Absent
Raj van den Brink Absent
Bas Mostert Absent
Rank Name Score Buchholz SB
1 Hermen van den Berg 13 200 143,25
2 Luuk Tigelaar 12,5 201 115,25
3 Luuk Hendriksen 12 203 129,25
4 Arco van Wakeren 10 195,5 92,75
5 Tony Chen 8 226 135,25
6 Wesley van Houten 7,5 219,5 116,25
7 Stephan Bolier 5,5 180 55
8 Joas Doorn 5 185 67
9 Vasili Veenhof 4,5 188,5 39
10 Mark Visser 4 170 65,75
11 Raj van den Brink 3,5 169 68,75
12 Noor Ahanas 2,5 150,5 50,75
13 Maurice van Wakeren 2 191 83,75
14 Bas Mostert 0 159 64