Uitslagen ronde 19

 

Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 13 februari  2020
Wit Zwart Uitslag
Erik van den Dikkenberg Matthijs van Dodeweerd 0-1
Jan van Bodegraven Oscar van Hattem ½-½
Gerard Bulthuis Paul Blok 1-0
Olle Carsouw Diet Kieviet ½-½
Frits Schweinsberg Lydia van Dodeweerd ½-½
Jan Doornenbal Cees van Hal 1-0
Bert Hogendoorn Kees van Heerikhuize 1-0
Gunie du Chatinier Pim Dik 1-0
Klijs van Tol Pranc Vermaat 0-1

Lees verder Uitslagen ronde 19

Uitslagen ronde 18

 

Overzicht voor ronde 18, gespeeld op 6 februari  2020
Kwartfinale  bekercompetitie:
Wit Zwart
Matthijs van Dodeweerd Gunie du Chatinier 1-0
Interne competitie:
Wit Zwart Uitslag
Erik van den Dikkenberg Martjan van Dodeweerd 1-0
Jaap-Hille van Beelen Lars Boere 0-1
Cees Capiteijns Gerard Bulthuis 1-0
Ron Eveleens Jan van Bodegraven 0-1
Lydia van Dodeweerd Jaap van Beelen ½-½
Rob Leer Jan van Ham 0-1
Paul Blok Olle Carsouw 1-0
Ricus Goossens Nico Bosman ½-½
Rob van Oosterom Frits Schweinsberg 0-1
Ruud Veth Kees van Heerikhuize 0-1
Diet Kieviet Frans Suijdendorp 0-1
Cees van Hal Klijs van Tol 1-0
Jan Doornenbal Rens Wolters 0-1
Jan van der Sleen Harry Verhoef 0-1

Lees verder Uitslagen ronde 18

Jeugdcompetitie

                                                                       Ronde 14
White Black Results
Luuk T Tijmen 1-0
Mark Joni 0-1
Daniel Sil 0-1
Nolan Erik 0-1
Vasilli Remco 1-0
Thomas Raj 1-0
Selina Fernando 0-1
Hermen Absent
Luuk H Absent
Abdellah Absent
Mohammed Absent
Noor Absent
                                                               Stand na ronde 14
Rank Name Score
1 Luuk T 13,5
2 Hermen 10,5
3 Joni 10
4 Luuk H 8
5 Sil 8
6 Erik 5,5
7 Vasilli 5,5
8 Thomas 5
9 Nolan 4
10 Raj 3,5
11 Remco 3,5
12 Abdellah 3
13 Daniel 2
14 Noor 2
15 Mohammed 2
16 Fernando 1
17 Tijmen 1
18 Mark 0,5
19 Selina 0,5

Schaaktraining

Komende donderdagavond is er géén interne competitie, maar zullen we na de tussencompetitie (tussen ca. 20:30u en 20:45u) starten met een schaakles. Stefan zal voor de aanwezigen een training geven met als thema: “speelbare gambieten en onorthodoxe openingen”. Spelers die niet met de les mee willen doen kunnen uiteraard in het andere deel van de zaal een partij spelen.. Maar iedereen van harte welkom bij de les! Tot komende donderdag!

Uitslagen ronde 17

 

Bekercompetitie, ronde 2
Wit Zwart Uitslag
Catheleijne Sanders Leon Kamermans 1-0
Interne competitie
Wit Zwart Uitslag
Matthijs van Dodeweerd Rob Leer 1-0
Martjan van Dodeweerd Lydia van Dodeweerd 1-0
Jan van Ham Gunie du Chatinier 0-1
Jaap van Beelen Nico Bosman ½-½
Olle Carsouw Ron Eveleens 0-1
Lars Boere Pim Dik 0-1
Paul Blok Jan Doornenbal 1-0
Ricus Goossens Cees Capiteijns 0-1
Rob van Oosterom Bert Duijker 0-1
Kees van Heerikhuize Frits Schweinsberg 0-1
Harry Verhoef Joost Offringa 0-1
Diet Kieviet Klijs van Tol 1-0

Lees verder Uitslagen ronde 17

Uitslagen ronde 16

 

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 16 januari  2020
Bekercompetitie, ronde 2
Wit Zwart Uitslag
Joost Offringa Jan van Ham 1-0
Interne competitie
Wit Zwart Uitslag
Pim Dik Jan van Bodegraven 1-0
Nico Bosman Rob van Oosterom 1-0
Ron Eveleens Ricus Goossens 0-1
Olle Carsouw Kees van Heerikhuize 1-0
Lars Boere Martjan van Dodeweerd 0-1
Leendert Terlouw Lydia van Dodeweerd 0-1
Frits Schweinsberg Jaap van Beelen 0-1
Cees van Hal Marc van Beusekom 0-1
Jan Doornenbal Bert Duijker ½-½
Gunie du Chatinier Arie van Surksum 1-0

Lees verder Uitslagen ronde 16